Oud-redacteuren

Groniekredactie 1967-2013 De samenstelling van onderstaande lijst is ten dele ontleend aan het in 1988 verschenen Groniek-repertorium, dat werd samengesteld door Franck Smit, en ten dele aan de lijst in het jubileumnummer (no. 150, oktober 2000). Er kunnen echter bij het samenstellen fouten in geslopen zijn. Heeft u opmerkingen en/of aanvullingen, dan zijn deze van harte welkom. Stuur deze naar groniek@rug.nl.

A 
Lotte Aartsma 2014-2015
Ruurd Abma  1968 
Suzan Abrahams  1996-1997 
Joris van Agt  1990 
Joan van Albada  1968 
Frank Ankersmit  1970 
Jeroen Appelboom 2014-2015
   
B 
Noortje Baas  2012-2013 
Ernst Baas  1988-1989 
Gerben Bakker  1993 
Hanneke Bartelds  1996-1997 
Michiel Baud  1976 
Jeroen Benders  1989 
Rienk-Jan Benedictus 2012-2014
Rob Berends  1980 
Menno ten Berge  1970 
Klaas van Berkel  1973 
Ine Berkelmans  1996-1997 
Suzan Beute 2007- 2009
Josine Blok  1972-1974 
Ger Blijham  1989 
Fré de Boer  1979 
Therésa Boerema  1995 
Gerton van Boom  1987 
Dennis Boor 2012-2014
Karin van den Born  1983-1984 
Tom Bos  1970 
Freek de Bos  2002-2004 
Femke Boudestein  1998-1999 
Lieuwe Bouwma  1979 
Hein Braaksma  2001-2005 
Grady Breukel  1989 
Egbert Brink  1989 
Jan-Auke Brink  2002-2004 
Robbert Jan Bron  1986 
Jan Willem Brouwer  1979 
Jan de Bruijn  1974 
Bert Bruinsma  1981 
Jan Wynsen Bruinsma  1983 
Kris Brussen 2005-2008
Erica Buning  1970 
Greetje Bijl  1995-1996 
   
C 
Arthur ten Cate  1995 
Bob Castelein 2012-2014
Pieter Christiaanse  1983 
Liesbeth Coffeng  1991 
Geurt Collenteur  1973 
Henk Jan Conradi  1987 
Loesje da Costa  1971 
Arno Cupido  1991 
René Cuperus  1983 
   
D 
Karine Dekens  2001 
Esra Dijkstra 2014-2016
Max Dohle 2008-2011
Ans Dokter  1998 
Maarten Draper 2011-2014
Dick Drost  1977 
Jan Ducaat  1985 
Mieke Duyvestijn  1976 
   
E 
Patrick Everard  1977 
Ingrid Evers  1968 
   
F 
Lies Feringa  1986 
Walter Flapper  2006 
Suzan Folkerts  1997 
Margriet Fokken 2008-2011
Ralf Futselaar  1998 
   
G 
Douwe van der Galiën 2015-2016
Fenny Gerrits  1980 
Esther Goedegebuure  1995 
Auke van der Goot 1975
Bas Gooyer 2010-2014
Sjoerd Griffioen  2010-2012 
Rik Groenewoud 2008-2011
Frank Grootemaat  1998 
   
H 
Guido van ‘t Haar 2010-2012
Anna Richt Hannema  1997 
Rolf Harbers  2003-2005 
Laura van Hasselt  1997 
Kim van Hees  1970 
Simone van der Heijden  2001 
Barbara Henkes  1979 
Jacqueline Henneken  1993 
Emile Henssen  1973 
Jacques Hermus  1984 
Jet van Herwaarden-Rijlaarsdam  1968 
Egbert Heslinga  1982 
Wilma Hendriks  1980 
Maaike Heijltjes  1994 
Wiebe Hoekstra  1979 
Maurits Hoenders  2003-2007 
Ralph Hoetmer  2001-2002 
Jan Paul Hof 2010-2012
Elmar Hofman 2009-2011 
Jaap den Hollander  1969 
Lutske Holthuis 2012-2016
Joyce Hondong  2006-2008 
Jeroen Hoorn  1997 
Geert Hoornveld  1970 
Nanko Horstmann  1986 
Irene van Houten  1988 
Wouter Hugenholtz  1973 
Anne Huijbers  2005-2007 
Pim Huijnen  2001-2002 
Jan Huisman  2000 
Sander Huisman  1996 
André Huitenga  1989 
Wouter Hulstijn  2003-2007 
Frederike Hurenkamp  1996 
   
J 
Mirjam Janssen  1986 
Jan Pieter Janzen  1967 
Frank Jellinek  1986 
Goffe Jensma  1977 
Bas de Jong  1999 
Esther de Jong  1981 
Hendrik de Jong  1975 
Henk de Jong  1989 
Janny de Jong  1982 
Nienke de Jong 2010-2013
Saskia de Jong  1991 
Mirjam de Jonge  1981 
Jilt Jorritsma 2014-2016
   
K 
Rob de Kam  1977 
Claudia Kammer  1992 
Jasper van de Kamp 2007- 2011
Minte Kamphuis  2001 
Sytske Kamstra  2000 
Erwin Karel  1979 
Tomek Katzur  2002-2006 
Jet Klijnsma  1980 
Nynke Kloppenburg  1994 
Hans Kok  1989 
Rik Koning  1989 
Lies Kombrink 2008- 2009
Paulien Kooistra  1996 
Abel Knottnerus 2009-2010
Yke Kramer   
Desiree Krikken 2011-2013
Monique Kroes  1991 
Bert Kroesen  1985 
Wessel Krul  1973 
Jan Hendrik Kuiper  1987 
Eline Kuin 2014
Wicher Kuper  1969 
   
L 
John Lamaker  1967 
Maarten Langemeijer  1986 
Gilles de Langen  1982 
Lydia Langerwerf  2001-2003 
Jeenke van Linge 2009-2011
Manon Lonis 2014-2016
   
M 
Pierre Maas  1972 
Janneke Mandemaker  1994 
Els Mann  1968 
Ina van der Mark  1992 
Karin Mast  1997 
Peter Meel  1985 
Ine Megens  1975 
Kim Meijer  2000 
Olga Menger  1996 
Jan Mennink  1967 
Luuk van Middelaar  1995 
Fokke van der Molen  2001 
Henk Mulder  1982 
Ischa Mulder  1991 
Eelke Muller  1993 
   
N 
Ronald Niamut  1968 
Andreas Nijenhuis  1997 
Roel Nijmeijer  1975 
Frits Nijstad  1977 
Joke Noordstrand  1985 
   
O 
Jelte Olthof   2004-2007 
Mieke Ockhuizen  1974 
Lieke Oldenhof  2002-2006 
Thunnis van Oort  1996 
Harry Oosterhuis  1980 
Bert Overbeek  1990 
   
P 
Robin Pannekoek 2014-2016
Annabella Parker  1990
Marijn Parmentier 2008-2012 
Harry Perton  1976 
Riewing Pilon  1974 
Ronald Plantinga 2012-2014
Liselotte Postma 2007-2009
André Postema  1992 
Ester Postema  1998 
Aleksandra Pudliszak  1998 
   
R 
Fetsje Reinsma  2005-2006 
Antonie Reichenbach  1990 
Sabine te Rietstap  1991 
Bert Roest  1985 
Marijn Rombouts 2012-2015
Katrijn de Ronde  1999 
Thea van Rooden  1971 
Jan de Roos  1970 
Eric Rougoor  1980 
Jan van Royen  1995 
Tobias Rutteman 2012-2013
Jan Ruyne  1980 
Wim Rijkens  1977 
   
S 
Karin Siebenga  2005-2008 
Eelco Salverda  1990 
Carin Schipper  2004-2005 
Peter Scholing  1999 
Maarten Schunselaar  2007-2009 
Sweder Segers 2008-2009
Anne-Mieke Semmeling  1996 
Henk van Setten  1971 
Marten Sevenster  1993 
Jurjen Simmelink  2002-2006 
Teun Simonides  1970 
Thomas Slager  2008-2009 
René van Slooten  1980 
Marie Christine van der Sman  1976-1978 
Diederik Smit  2003-2008 
Floor Smit  1999 
Franck Smit  1977 
Rob Smits  1980 
Jan Snijders  1971 
André Spaansen  1994 
Tim Span 2012-2014
Elisabeth van Soest  1970 
Marian Stegeman  2001 
Ingrid Steringa  1995 
Madelon Stokman  1999 
Eric Storm  1990 
Louise Stutterheim 2009-2011
   
T 
Bouke Tanja  1972 
Erie Tanja  2002-2004 
Ingrid Terpstra  1972 
Taco Terpstra  1999 
Roderick Tingen  2008-2009 
Jetze Touber  1998 
Frits Thissen  1971 
Nienke Trooster  1983-1984 
   
V 
Henk van Veen  1974 
Marijke van Veen  1967 
Lisa van der Veen  2001-2002 
Marijke van der Veen  1973 
Roelof van der Velde  1982 
Marco in ‘t Veldt  1991 
Leonieke Vermeer  2003-2004 
Frank van Vree  1975 
Rob Verhoeve  1988 
Rik Visschedijk  2000 
Ronald Visser  1997 
Herman Vrieling  1969 
Joukje de Vries 1975 
Marjolein Vos  2010-2012
   
   
W 
Rob Wagenaar  1981-1982 
Wolbert van Wageningen  1989 
Guido Walraven  1975 
Homme Wedman  1967 
Gerard Weitenberg  1990 
Frans Westra  1976 
Garry Wiersema  1991 
Jan Marinus Wiersma  1974 
Andrys Wierstra 2013-2014
Luc Wierts  1997 
Hannah Wijmenga 2015-2016
Jo Willems  1986 
Rebecca Wilson  1995 
Ellen van Wingerden  1991 
Robbert de Witt  2000 
Ellen Wolters  1993 
Esther Wolswinkel  2001 
   
Y 
Tjitske Ypma  1998 
Wim IJzereef  1976 
   
Z 
Arjen Zelders  1996 
Oscar Zoetman  1997 
Arjan Zuiderhoek  1998 
Douwe Dirk van der Zweep  2000 
Coen van Zwol  1987